USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Casa To D'Boa Capitolio Capitolio Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Casa Tô D`Boa Capitólio Capitólio Casa Tô D`Boa Capitólio Capitólio Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Casa To D'Boa Capitolio Βίλα

ex. Casa Luxo S&m

Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-25
2026-09-26

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

38

Casa To D'Boa Capitolio Βίλα

 Wi-Fi
 Πισίνα

Θερμαινόμενη πισίνα

 Φαγητό/Ποτό

Σνακ μπαρ στην πισίνα

 Χώρος για μη καπνιστές

Δωμάτια μη καπνιστών

 Κλιματισμός
 Κατοικίδια

Επιτρέπονται κατοικίδια


Η Casa To D'Boa Capitolio Βίλα με 5 υπνοδωμάτια μπορεί να φιλοξενήσει έως 19 άτομα και διαθέτει ζεστά δημόσια λουτρά.

Furnas Dam, που βρίσκεται 1 χλμ. από τη βίλα με 6 μπάνια, προσφέρει στους επισκέπτες ένα γαλήνιο καταφύγιο για να χαλαρώσουν.

Αυτό το κατάλυμα έχει μπάνιο με walk-in ντους και ξεχωριστή τουαλέτα.

Οι επισκέπτες μπορούν να μαγειρέψουν στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, η οποία διαθέτει παροχές καφέ και τσαγιού, φούρνο, μαγειρικά σκεύη. Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν τη βραζιλιάνικη κουζίνα στο Restaurante Cozinha Da Roça, που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 500 μέτρων.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Cachoeira Ambrosio
    1000 μ.
  • Lago de Furnas
    2,3 χλμ.
  • Fernando Passeios 4x4
    2,9 χλμ.
  • Cachaça Sossegada
    2,6 χλμ.
  • Hud's Lounge Escarpas do Lago
    2,4 χλμ.
  • Capelinha de Escarpas
    2,1 χλμ.
  • Saraiva Adventure
    2,1 χλμ.
  • Igreja Matriz de São Sebastião
    2,9 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Δωμάτια μη καπνιστών
  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • Επιτρέπονται κατοικίδια
  • Κλειδί

Γεύματα και ποτά

  • Κουζινικά είδη
  • Σνακ μπαρ στην πισίνα
  • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Θερμαινόμενη πισίνα
  • Εξωτερική πισίνα
  • Ομπρέλες θαλάσσης
  • Ξαπλώστρα
  • Ηλιόλουστη ταράτσα
  • Κήπος
  • Παροχές BBQ
  • Θερμόλουτρο
  • Ρηχή πισίνα

Υπηρεσίες

  • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • Θέρμανση
  • Καθιστικό
  • Αίθριο
  • Ταράτσα
  • Έπιπλα κήπου
  • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
  • Τραπέζι φαγητού
  • LCD TV

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 14:00 έως 21:00
Check-out: από 08:00 έως 12:00
  • Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
  • Δεν υπάρχουν παιδικά κρεβάτια στο δωμάτιο.

Συχνές ερωτήσεις

  • Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η Casa To D'Boa Capitolio Βίλα;

    Οι πελάτες της η Casa To D'Boa Capitolio Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου.
  • Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Casa To D'Boa Capitolio Βίλα;

    Οι τιμές σε η Casa To D'Boa Capitolio Βίλα κυμαίνονται από 314$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα.
  • Υπάρχει πσίνα σε η Casa To D'Boa Capitolio Βίλα;

    Ναι, οι πελάτες της η Casa To D'Boa Capitolio Βίλα θα απολαύσουν εξωτερική πισίνα που λειτουργεί όλο τον χρόνο.
  • Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε παραθεριστική κατοικία;

    Οι πελάτες της παραθεριστική κατοικία είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-25
2026-09-26

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Casa To D'Boa Capitolio Βίλα, Βραζιλία

Rua Antonio Sebastiao Ramos, 465, Capitólio, Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © minas-gerais-hotels.com

All rights reserved